Blíženci

4. března 2008 v 14:10 |  Horoskopy

Blíženci

(21.05.-21.06.)
Člověk narozený v tomto znamení je výřečný a inteligentní. Má rád všechny novinky a změny. Jejich hlavní vlastnosti jsou dynamika, ambice, silná vůle a realismus. Mají velmi rozvinutou intuici, dobrý orientační smysl a kvalitní pozorovací schopnosti, dobrou paměť a slušné literární nadání. Dokáží dobře využít znalosti jiných lidí pro své cíle. Dokáží se najít v každém prostředí a často mívají úspěch. Blíženci často mění svůj vkus a názory a jsou stále v pohybu. Nikdy se nespojují na stálo s nějakým názorem, místem nebo člověkem. Jejich vadou je nerozhodnost, velká zvědavost, upovídanost a neupřímnost. Přes svou velkou operativnost jsou Blíženci často nepečliví a nepřesní. Unavuje je monotónní práce. Nesnáší stagnaci a omezování svobody.
Neradi poslouchají dobré rady a nenávidí kritiku. Někdy ulehnou špatným vlivům z okolí a mají konflikt s právem. Milují vydávání peněz, protože vyznávají zásadu, že se bez nich mohou obejít. Patří k velikým nepořádníkům. V osobním životě se řídí hlavně intelektem. Díky výborné výřečnosti jednoduše navazují vztahy s opačným pohlavím. Dokáží se velmi silně zamilovat, ale většinou jen na krátko. Svůj ideál hledají celý život. Jsou nepoučitelnými romantiky s velkou erotickou fantazií. Často navazují nové známosti a občas udržují dva stálé partnery. Občas zůstanou v životě sami.
Zdraví mají velmi slušné a jejich nemoci většinou odpovídají věku a aktivitám. V profesním životě Blíženci mají největší úspěchy jako prodavač, taxikář, námořník, diplomat, spisovatel a herec.
Planeta : Merkur
Živel: Vzduch
Roční období : Jaro
Přátelská znamení zvěrokruhu : Beran, Lev, Váhy, Vodnář
Šťastná čísla : 13, 31
Kámen : Topaz, Krištál, podle Talmudu - Akvamarín
Kov : Zlato
Květina : Tulipán, Orchidej
Bylina : Podběl
Strom : Bříza, Kaštan
Pták : Sojka
Barva : Žlutá
Tkanina : Len
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama