Rak

4. března 2008 v 14:39 |  Horoskopy

Rak

(22.06.-22.07.)
Osoby narozené v tomto znamení mají velmi dobře vyvinuté smysly a dobrou paměť. Rak je personifikací jemnosti a slušnosti. Nikdo se nedokáže tak dobře a citlivě postarat o dům, který je pro něj symbolem bezpečí, a rodinu jako on. Váží si rodinných tradic a vzpomínek na minulost. Má rozvinutou představivost a dokáže velmi pečlivě pozorovat. Rychle se dokáže vcítit do problémů jiné osoby. Rak rád pomůže, uklidní nebo dá. Jeho smysl pro spravedlnost je velmi dobře rozvinutý. Váží si cizí názory, ale nemá rád brutalitu a sprostotu. Má rozvinutý umělecký talent zvláště z mediálního hlediska.
Spřátelit se s ním není vůbec lehké, protože je velmi nedůvěřivý. Všude očekává podraz a vše vidí v nejčernějších barvách. Velmi ho zajímá názor většiny a proto se rád ukazuje jen v požadovaných pózách. Pochopit jeho pravé myšlenky a pocity je téměř nemožné. Raka trápí neustále obava, že někdo zjistí co si doopravdy myslí nebo co ho trápí. Má nestálý charakter, proto i dosti trpí. Když dobře ocení svoji sílu a šance, tak je velmi mstivý a nemilosrdný. Velmi jednoduše se uráží a dobře a dlouho si urážky pamatuje. Každou kontrolu své práce považuje za kritiku. Práci si nejvíce cení samostatnou bez mnoha kontaktů s dalšími spolupracovníky. Rak je velmi dobrý specialista, solidní a s velkým pracovním nasazením. Vždy udělá to, co slíbil. Nemá rád finanční rizika, proto i v práci přistupuje ke všemu z čistě materiálního úhlu. V lásce je citlivý, romantický a žárlivý. Erotika pro něho není tím nejdůležitějším, ale má trochu přebujelé představy o své výkonnosti. Váží si domácnosti a stálých vztahů a nehledá náhodné románky. Většinou bývá se svým životem spokojený, ale občas se rozčaruje.
Ačkoliv v mládí mívá trochu slabší zdraví, tak ve středním a starším věku většinou není nijak těžce churav. Je úspěšný v každé profesi a zvláště jako historik, spisovatel, malíř, filosof, politik, archeolog, lingvista, učitel, etnograf a námořník.
Planeta : Měsíc
Živel : Voda
Roční období : Léto
Přátelská znamení zvěrokruhu : Štír, Vodnář
Šťastná čísla : 2, 7
Kámen : Opál, podle Talmudu - Smaragd
Kov : Stříbro
Květina : Lilie
Bylina : Heřmánek
Strom : Planá hrušeň, Habr
Pták : Čáp
Barva : Stříbrná
Tkanina : Samet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaja kaja | Web | 4. března 2008 v 14:48 | Reagovat

bleskajda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama