Ryby

4. března 2008 v 14:42 |  Horoskopy

Ryby

(19.02-20.03)
Osoby narozené ve znamení Ryb mají bohatý duševní život, dobrou intuici a představivost. Jsou citliví, jemní a trošku snílkové. Většinou nemají silnou vůli a nedokaží se rychle rozhodovat. Ryby se považuje za dosti neprůbojné. Málokdy mají vlastní názor. Pokud to jen jde tak unikají jakékoliv rivalizaci. V životě se řídí hlavně podvědomím a intuicí, která jim říká jakou cestu si mají vybrat a upozorňuje je na nebezpečí. Jejich představivost je mocnější než realita. Jednoduše získávají vědomosti a dokáží se dobře naučit cizí jazyky. Dokážou dosáhnout mnoho, za předpokladu že najdou obor, ve kterém se dobře realizují. Osud Ryb záleží od jejich morálního rozvoje a okolí v jakém žijí. V jejich přirozenosti je hodně rozporů, nejistoty a pasivity. Často v životě prohrávají. Pokud se v něco více angažují, tak to často přináší hodně nepříjemností, které potom působí rozčarování. Jednoduše přechází od extrému do extrému. V jejich charakteru se občas objevují takové vady jako smyslnost a sobectví. Krititka je nemobilizuje, spíše u nich vyvolá depresi.
Doma a v práci nejsou příliš pořádkumilovní. Mají rádi svobodu při práci. Jsou dobrými zaměstnanci. Zřídkakdy se mýlí. Ryby bývají dosti oblíbené. Málo se u nich objevuje závist, vulgarita a rády vždy pomohou. Jsou citlivé na krásu a dobře vychované. K lidem přistupují přátelsky a se srdečností. Velmi rychle se zamilovávají a dokáží být v lásce stálé. V jejich charakteru je velka sexuální aktivita.
Ryby nemívají dobré zdraví a často jsou nemocné. Dosti obvyklé jsou u nich různé závislosti. Nejlépe si radí v práci spojené s lidskými problémy. Většinou jsou to dobří pečovatelé, sestřičky, učitelé a mívají úspěch jako umělci nebo v povoláních humanistických a přírodních.
Planeta : Neptun
Živel : Voda
Roční období : Zima
Přátelská znamení zvěrokruhu : Rak, Štír
Šťastná čísla: 6, 12, 24
Kámen : Perly, Ametyst a podle Talmudu - Korál
Kov : Stříbro
Květina : Pomněnka
Bylina : Hřebíček
Strom : Wrba, Lípa
Pták : Kanár
Barva : Zlatá
Tkanina : Satén
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama