Váahy

4. března 2008 v 15:10 |  Partnerské horoskopy
Žena Váha - Akt se zrcadlem
Žena narozená ve Vahách působí vznešeně, sebejistě, poněkud chladně. Než vyjde z domu, celé hodiny stráví tím, aby vypadala dokonale, a také se jí to podaří. Ona rozhodně ví, že pořádek musí být. Je to člověk s estetickým cítěním. dokáže dlouho žít s partnerem, aniž by ho skutečně milovala. Její city bývají často velmi povrchní nebo jen krátkodobé.
Žena ve Vahách dává partnerovi od začátku na vědomí, že není žádnou pevností, již musí násilím dobýt. Miluje dlouhou předehru, při níž by muž měl vnímat a obdivovat její krásu. Je si vědoma svého sex-appealu. Rozumí nejen vlastnímu tělu, nýbrž vytuší také potřeby partnerovy. Muž u ní nesmí projevit žádné animální sklony ani si nesmí počínat hrubě. To nenávidí. Váha miluje rozmazlování.
Muž Váha - Tichá voda břehy mele
Nemusí být právě nápadná, avšak šarmantnímu, mladistvému úsměvu tohoto muže lze stěží odolat. Ženy si musí zvyknou, že nikdy nepoznají, jestli je plachý nebo nemá zájem. Není to dotěra. Je vtipný, roztomilý a hovorný. Rychle se zamiluje a umí si ji získat, ale když ta konečně svolí, on kupodivu náhle ani neví, jestli oni stojí.
Žena by měla předem vědět, že se u Váhy musí chopit sama iniciativy.Tento muž jde jen zřídka s nějakou ženou do postele ještě týž večer. Pro muže ve Vahách milostný akt neznamená spěch, nýbrž zážitek. S Váhou lze dlouho žít, ale za celý život ho člověk opravdu nepozná. Tváří se smutně, ale tvrdí, že se má dobře. Nikdy nepoznáte, co se skrývá za jeho chmurnou tváří.
Hodí se k sobě? A proč?
Váha - Beran
Toto jsou protiklady. Agresivní Berana a vyrovnaná a klidná Váha. Jestliže se k sobě přiblíží, tak zjistí, co je opravdu spojuje - radost ze sexu. Lidé narození ve Vahách potřebují partnera, který je zasvětí do tajů erotiky. To vše Váze Beran poskytne. Váha ale netouží jenom po sexu, ale po harmonickém vztahu a zde to může zaskřípat.
Váha - Býk
Váhy touží po harmonii a dovedou se impulzivnímu partnerovi ve znamení býka přizpůsobit. Váhy potřebují vnímavost. Váhy nejsou sexuálně moc založeny a tu přichází vhod Býkova neústupnost, protože býk umí prorazit ledy Vah. Býk musí dávat pozor, aby Váhy zůstávaly neustále v rovnováze.
V ložnici se ujímá vedení Býk a musí být k partnerovi velmi vnímavý. Je to příjemný vztah a vyhlídky na dlouhé soužití jsou zde příznivé.
Váha - Blíženec
Tato kombinace je optimální. Váhy touží po vyrovnanosti, zatímco Blíženec se neustále stará o to, aby misky vah rovnováhu ztrácely. I přes toto se navzájem přitahují. Váhy jsou zdrženlivé a Blíženci hýří energií, brzy zjistí, že se velmi přitahují. Váhy dávají Blíženci hodně věcí dobrovolně a Blíženci se to líbí. Jejich erotická fantazie je velmi blízká a Blíženec dává Váze si tyto fantazie plnit. Toto spojení je skutečná trefa.
Váha - Rak
Váha nedokáže k lidem přistupovat uvolněně a to Rakovi stěžuje situaci, protože rád svádí. Když se mu to podaří a bude trpělivý, tak se mu může Váha plně otevřít. Váha je nanejvýš žárlivá a dokáže vytvořit Rakovi dusnou atmosféru, protože Rak rád flirtuje. Šance tohoto vztahu spočívá v tom, že oba touží po harmonii a během času se dokáží dokonale přizpůsobit.
Váha - Lev
Váhy sice Lvu poskytují pocit, že má převahu, tajně se ho však snaží ovládnout a profitují především ze lví velkorysosti. Dvě tváře partnera ve Vahách Lva matou.Ženě ve Lvu by se docela mohl podařit partnerský vztah s mužem ve Vahách, aniž by ztratila své dominantní postavení. Muži ve Vahách se rádi nechávají hýčkat, ale také je lze snadno uspokojit,protože nemají přehnané nároky. Komplikace ale nastávají v sexu. Člověk se Vahách sice také hledá vyrovnanost a harmonii, ale v jiné rovině než Lev.
Váha - Panna
Váhy mohou být pro skeptickou Pannu nebezpečné. Ještě než se ti dva sblíží, jsou si už zase z cesty, aby se někdy náhodou opět setkali. Ale pak se opravdu srazí, a to tak, že se rozchod zdá nemožný. Člověk narozený ve Vahách pannu tělesně přitahuje. V sexu se navzájem přitahují a přizpůsobují. Zanícení, vzájemná touha v tomto vztahu rychle vyhasíná. Panna potřebuje lásku bez zábran, partner ve Vahách se projevuje jako velice povrchní a s city Panny si zahrává. Panna i Váhy mají dostatek fantazie k harmonickému partnerství.
Váha - Váha
Aby mohl člověk ve Vahách mít harmonický vztah, potřebuje partnera se zcela jinou povahou. V partnerovi narozeném ve stejném znamení vidí jen svůj zrcadlový odraz, a ten vlastně vidět nechce. Erotická jiskra nepřeskočí. Oba partneři ve znamení Vah proti sobě stojí jako dva velcí konkurenti.
Že by bylo uzavřeno manželství mezi touto dvojicí je velmi nepravděpodobné.
Váha - Štír
Štír je Vahám okamžitě sympatický. Sex a erotika se také na této kombinaci podílí nejméně ze sedmdesáti procent. Váhy vidí ve Štírovi člověka, který ji co nejbezpečněji povede životem. Jestli se Váhy opět jednou nemohou rozhodnout, propásnou svou velkou šanci. Štír potřebuje rychlé jednání. Manželství je v této kombinaci úspěšné.
Váha - Střelec
Tento vztah je plný hádek. Snad je tomu tak, proto, že oba partneři od sebe příliš mnoho očekávají. Střelec potřebuje hodně sexu a fyzického kontaktu, toto zrovna pro Váhu není podstatné. Když Váha Střelce odmítne, tak Střelce ztratí.
Váha - Kozoroh
Oba mají podobné vnímání, oba se sbližují opatrně, ale jejich vzájemný zájem vzrůstá.čase na Váhy působí Kozoroh hodně silácky a drsně. Pro ženy ve Vahách je muž v Kozorohu prostě příliš jiný. Jeho sex je jednoduchý, zatímco pro ni je cennější vynalézavost a především vnímavost. Kozoroh působí dojmem,jako by se při sexu jen uvolňoval, třebaže to tak nutně nemusí být. On však občas své pravé city prostě neprojevuje a to Váhu uvádí do nejistoty.
Partnerský vztah pravděpodobně nebude funkční.
Váha - Vodnář
Vodnář člověka ve Vahách zcela fascinuje, ale jsou to právě Váhy, které musí vyjít vstříc, aby se ti dva sblížili. Vodnáři jsou nároční. Kdo jim nedá správný nebo nový podnět, ten se vůbec nemusí namáhat.V erotice nacházejí oba partnera s podobnými představami.
V partnerském vztahu však Vodnář šprýmuje, je nevypočitatelný a obtížně udržitelný. Věrnost nesmí váhy rozhodně očekávat. Partner ve Vahách se však sám dopouští chyby, když otevřeně neřekne, co se mu nelíbí. Vodnář si pak jde svou cestou.
Váha - Ryba
Člověk ve Vahách se setkává s narozeným v Rybách jako se starým známým. Partnerský vztah se ale vyvíjí složitěji než na začátku. Vážné potíže v manželství nastávají jen tehdy, když opadne oboustranná přitažlivost. Partner ve Vahách pak dokáže být dost brutální a hodí svou Rybu zpátky do moře, ale pozor: něco podobného se může stát i Vahám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama