Vodnár

4. března 2008 v 14:49 |  Horoskopy

Vodnář

(20.01-18.02)
Osoba narozená v tomto znamení je vyizolovaný individualista často s vysokou intelektuální úrovní. Zajímá ho vše co je nevšední, abstraktní a moderní. Má velmi rozvinutý duchovní život, často projevuje sklony k mysticismu a parapsychologii. Zajímá ho vše tajemné a neznámé. Má tendenci každý nový nápad rychle realizovat. Nepříliš se zajímá o kariéru a peníze. Fascinuje ho hlavně různé vznešené ideály. Většinou je to člověk citlvý a milý, který se nerad účastní sporů a hádek. Rád pomáhá a brání slabší, je to de facto rozený demokrat. V každodenním životě je rozverný a občas i mírně rozmazlený, zároveň bývá upovídaný a netrpělivý. Nemá rád jakékoliv omezování. Občas dokáže o sobě dosti pochybovat. Vodnář se lehce frustruje a dokáže se v extrémních situacích psychicky zhroutit.
Osoba narozená v tomto znamení zvěrokruhu lehce navazuje přátelské kontakty s jinými lidmi. Váží si dobré společnosti, která se s ním nenudí. Jeho výtečná intuice mu často napovídá s jakým typem člověka má aktuálně do činění. Jeho okolí ho občas nechápe. V lásce bývá velmi nerozhodný a mívá problémy s nalezením správného partnera. Mívá obavy z hlubších vztahů. Velmi si cení nezávislost, proto dost často se rozvádí. Milování není tím, co ho nejvíce zajímá, ale je otevřený na různé experimenty.
Dokáže o sebe dbát a je elegantní, ale občas bývá velmi roztržitý. Mívá železné zdraví, ale občas se vyskytují psychické problémy. Nejvíce by se měl starat o srdce, záda, nohy a žíly. V životě je trochu smolař a dosti často se mu stávají různé nehody. Největší úspěchy má v nějakém vědeckém povolání, ale dobře se cítí i ve svobodném zaměstnání. Člověk ve znamení Vodnáře často má úspěchy jako vynálezce, vědec, elektrotechnik, programátor, astronaut, lékař, zpěvák, herec a matematik.
Planeta : Uran
Živel : Vzduch
Roční Období : Zima
Přátelská znamení zvěrokruhu : Blíženci, Váhy
Šťastné číslo : 2
Kámen : Achát, Akvamarín a podle Talmudu Safír
Kov : Měď
Rostlina : Bez
Bylina : Tymián
Dřevo : Javor, Jilm
Pták : Slavík
Barva : Fialová
Tkanina : Lycra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 petr petr | Web | 4. března 2008 v 14:50 | Reagovat

cau mas ten nejlepsi blog jaky jsem kdy videl a to jsem jich videl urcite doporucim pls podival(a) by ses na moje stranky

PS:mazec design

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama