Voodnár

4. března 2008 v 15:21 |  Partnerské horoskopy
Žena Vodnář - Sex ve vodě
Žena ve Vodnáři má ráda všechno, co jí život zpříjemňuje a činí vlídnějším. Má plno energie a spoustu nápadů, je zvědavá a většinou v akci. A stále musí něco dělat, ale především chce mít legraci. Okruh jejích přátel nikdy nemůže být dost velký. Jestliže se s tím či oním rozkmotřila, rychle si najede někoho nového, kdo upoutá její pozornost. Na lidi, kteří ji dobře neznají, může působit poněkud nafoukaně a odměřeně.
Nikdo by to sice do ní neřekl, neboť je tolik mužů, kteří ji obklopují, ale ona sama je jako kaktusový květ, jenž rozkvétá jen zřídka. Pro ženu ve Vodnáři není v popředí živočišný pud. naopak, ona idealizuje lásku. Sex je pro ni nejkrásnější, když je s tímto ideálem spojen. Potřebuje něhu. Vodnářka je obdařena hravou fantazií, jíž dává přednost před tvrdým živočišným sexem.
Muž Vodnář - Smělý chlapec
Jeho vystupování je působivé. Vodnář je velmi společenský, a proto je neustále v pohybu, nejraději s přáteli, ale také sám. Je otevřený a zvídavý, nic pro něj není zajímavější než rozhovor lidmi, které ještě nezná. Svým zevnějškem působí Vodnář vždy poněkud chladně, vězí v něm však citlivý člověk. Nelze od něho vyžadovat, aby se přizpůsoboval. Na jistých věcech trvá, ale možná spíš jen slovně. Nevidí důvod, proč by se měl přít kvůli určitým názorům. Potřebuje delší čas, než se s někým sblíží.
Žena pro něj není objektem sexu. Nejdřív chce poznat její nitro, duši, přičemž si počíná pomalu a šetrně. Postel je pro Vodnáře jako velká dobrodružná louka s nesčetnými možnosti. Tou nejkrásnější hračkou je žena. Vodnář miluje v sexu experimentování, stále stejný sex ho nudí.
Hodí se k sobě? A proč?
Vodnář - Beran
Vodnářova nestálost velmi přitahuje Berany. Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnář je velký snílek. Vodnář se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sám překvapit. Vztah Beran-Vodnář může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý.
Vodnář - Býk
Býk a Vodnář nejsou naladěni na stejnou vlnovou délku. Vodnář rád mluví, zatímco v Býkovi už vře vášeň. Jejich zájmy se míjejí na velkou vzdálenost
Partnerský vztah s Vodnářem poskytuje Býkovi mnoho změn. Je postaráno o duchovní komunikaci, i když o to Býk vždy nestojí. Vodnář je samý nápad a dokáže Býka vytrhnout se setrvačnosti.
Vodnář - Blíženci
Praví společníci pro flirty a toulky. Vodnář je velmi vtipný, srdečný a mnohostranný jako Blíženec. V sexu a erotice je to opravdové terno. Oba přitahuje něco nového a exotického.V partnerském vztahu je Vodnář vnímavý společník. Oba umí společně odstranit problémy. Ideální konstelace.
Vodnář - Rak
Vodnář má pro Raka erotickou přitažlivost. Ovšem společné schůzky nedopadají dobře. Vodnář je neklidný, přelétavý, chodí pozdě a zapomíná na schůzky a to Rak těžce nese. Jsou to ale ideální sexuální partneři. Dovedou být oba velmi svůdní a smyslní. Na milostný poměr budou oba vzpomínat, manželství však nemá nejlepší vyhlídky.
Vodnář - Lev
Na Lva působí duchaplnost a vtipnost Vodnáře. Oba jsou založeni duchovně. Tento vztah by mohl být velmi romantický. Vodnář Lva mnohokrát předčí také v utrácení peněz. Ekonomicky bývá tento partnerská vztah pohroma.
Vodnář - Panna
V chaotickém Vodnáři se setkává pořádkumilovná Panna se svým protipólem. Z Vodnáře vyzařuje energie a mnohostrannost, přičemž člověka narozeného v Panně fascinuje také svou mystikou. Panna ví, že jí Vodnář dá hodně síly, že jí umožní se uvolni. Jestli Panna ve Vodnáři nevyvolá pocit, že omezuje jeho svobodu, může si ho udržet. Tak vydrží partnerský vztah věčně.
Vodnář - Váhy
Vodnář člověka ve Vahách zcela fascinuje, ale jsou to právě Váhy, které musí vyjít vstříc, aby se ti dva sblížili. Vodnáři jsou nároční. Kdo jim nedá správný nebo nový podnět, ten se vůbec nemusí namáhat.V erotice nacházejí oba partnera s podobnými představami.
V partnerském vztahu však Vodnář šprýmuje, je nevypočitatelný a obtížně udržitelný. Věrnost nesmí váhy rozhodně očekávat. Partner ve Vahách se však sám dopouští chyby, když otevřeně neřekne, co se mu nelíbí. Vodnář si pak jde svou cestou.
Vodnář - Štír
Setkání Vodnář a Štír je nejhezčí napoprvé. Štír je fascinován, Vodnář se s ním dá do hovoru. Výhled, že Štír s tímto znamením setrvá delší dobu, není právě velký. Oba jsou egoističtí, ani jeden není ochoten se ve svém často sobeckém chování omezit. Pro vztah, jak si ho představuje Štír, chybí Vodnáři vytrvalost. Pro Štíra bude té námahy brzy příliš, neboť on nebojuje, když chce něčeho dosáhnout.
Vodnář - Střelec
Muž Střelec instinktivně tuší, že žena Vodnářka chce být dobývána. Vodnář potřebuje trochu romantiky a pak se může jít rovnou na věc, a na to je Střelec odporník. Sex mezi těmito dvěma je pěkně prudký, ale oběma se líbí. Opačně si i žena ve Střelci s Vodnářem ráda popovídá, přičemž je již mezi řádky jasné, že musí skončit v posteli.
Výhodnější je tato kombinace v hezkém intenzivním románku, pro manželství by museli oba projeví více zralosti a vstřícnosti.
Vodnář - Kozoroh
S touto kombinací se setkáváme často. Podle úsloví, že protiklady se přitahují, se ti dva na sebe vrhnou, případně se Kozoroh nechá Vodnářem vznést do vzduchu a cítí, že je tento přívětivý vzdušný duch zcela jiný než on. Navíc ho k němu přitahuje jeho tajemnost. Kozoroh také ví, že ve Vodnáři nemá žádného průhledného ani jednoduchého partnera, ale přece mu nedokáže odolat. Vodnářovým šarmem se tady nechá strhnout dokonce i Kozoroh.
Vodnář - Vodnář
Zde se toho mnoho nedá říci, protože pro chaos není nic vidět. Přitom si ti dva dobře rozumějí, popovídají si spolu a zahrnují se ztřeštěnými nápady. Pokud spolu bydlí, může to být jedině náhoda. Mohlo by jít o nějakou formu kolektivního bydlení, kde ti dva netvoří pár a už vůbec společně neobstarávají nákupy - zato na večírcích se starají o dobrou náladu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bady bady | 2. ledna 2009 v 13:30 | Reagovat

je to kokotina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama